TR Ekspres Haber

Bu hafta sinemada hangi filmler var?

Bu hafta sinemada hangi filmler var?
Tuğba Naz Küçük( tugbanaztv@gmail.com )
54 views
01 Şubat 2019 - 13:26

Bu hafta 1’i yerli olmak üzere 4 yeni film vizyona giriyor. Ama şüphesiz ki en çok dikkatleri üzerine çeken film Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği ve Kıvanç Tatlıtuğ’unda rol aldığı Organize İşler Sazan Sarmalı filmi oldu. Fazla uzatmadan filmlerimizi ve detaylarını anlatıyoruz…

 

1.Organize İşler Sazan Sarmalı

Yönetmen: Yılmaz Erdoğan

Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola

Tür: Komedi, Aksiyon

KONUSU: Organize İşler Sazan Sarmalı, Asım Noyan ve çetesinin maceralarını konu ediyor. İstanbul şehrinde organize işler tam gaz devam etmektedir. Asım Noyan, yıllardır söylediği yalanlar ve çevirdiği oyunlarla insanları dolandırmaktadır. Kimsenin yakalamayı başaramadığı Asım Noyan ve çetesi, bu kez de “sazan sarmalı” olarak adlandırdıkları bir üç kağıda bulaşır. Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı filmin oyuncu kadrosunda  Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı gibi isimler yer alıyor.

Organize İşler Sazan sarmalı

 

2.Ölümcül Labirent

Yönetmen: Adam Robitel

Oyuncular: Taylor Russell McKenzie, Logan Miller, Deborah Ann Woll

Tür: Korku, Gerilim

KONUSU: 6 kişinin hayatı, kendilerine gönderilen bir postadan sonra bambaşka bir hal alır. Birbirini tanımayan altı yabancıya, bir kaçış odasının giriş biletleri gelir. Üstelik büyük bir ödül de vardır. Eğer içlerinden kaçış odasından çıkmayı başaranlar olursa, bir milyon dolar ödülün sahibi olacaktır. Adam Robitel’ın yönetmen koltuğunda oturduğu korku, gerilim türündeki filmin oyuncu kadrosunda Tyler Labine, Logan Miller, Deborah Ann Woll, Taylor Russell McKenzie, Jay Ellis, Nik Dodani gibi isimler yer alıyor.

Ölümcül Labirent

 

3.İskoçya Kraliçesi Mary

Yönetmen: Josie Rourke

Oyuncular: Saoirse Ronan, Margot Robbie, Jack Lowden

Tür: Tarihi, Dram

KONUSU: 16 yaşında Fransa Kraliçesi olan Mary Stuart, 18 yaşında dul kalır ve omuzlarına yeniden evlenme baskısı yüklenir. Ancak Mary’nin buna hiç niyeti yoktur. Genç kadın bunun yerine, yurdu İskoçya’ya geri döner ve hakkı olan tahtı geri ister. Fakat İskoçya ve İngiltere’nin yönetimi, etkileyici genç Kraliçe Elizabeth’in yönetimi altındadır. İki genç kraliçe, birbirlerinden bambaşka hayatlar yaşasa ve çok farklı karakterlerde olsalar da, ilk başta omuz omuza vererek iki ülkede barışı sağlamayı hedeflerler. Ancak zamanla kıskançlık ve hırs ön plana çıkmaya başlar.

İskoçya Kraliçesi Mary

 

4.Dogman

Yönetmen: Matteo Garrone

Oyuncular: Marcello Fonte, Edoardo Pesce, Nunzia Schiano

Tür: Polisiye, Dram

KONUSU: Nazik, sevgi dolu bir adam olan Marcello, köpek bakıcılığı yapmaktadır. Hayattaki tek amacı iyi bir baba olmak olan Marcello, eşinden boşandığı için kızı ile istediği kadar görüşememektedir. Ancak baba kız, bir araya geldikleri her anın tadını doyasıya çıkarmaya çalışır. Vaktinin çoğunu bakımını üstlendiği köpekler ile geçiren Marcello’nun hayatı, çocukluk arkadaşı olan Simone’nin hapisten çıkıp, mahalleye geri dönmesi ile bambaşka bir hal alır.

Dogman

 

 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Tüm hakları saklıdır - TR Ekspres Haber