TR Ekspres Haber

Buluşmaya gittiği kadının evinde hayatının şokunu yaşadı

Buluşmaya gittiği kadının evinde hayatının şokunu yaşadı
0 views
28 Şubat 2019 - 16:31

Kahramanmaraş‘ta kendisini davet eden Ayşe G.’nin (25) evine giden Ü.N. (53) orada gasp edildi.

Ü.N., kadının yanına gittiğinde evdeki Şahin Y. (26) tarafından dövüldü. Ü.N.’nin cep telefonununu, cüzdanı ve otomobilinin anahtarı alıp kaçan Ayşe G. ve Şahin Y. polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Salı gecesi Dulkadiroğlu ilçesinde meydana gelen olayda, iddiaya göre, Ü.N., kendisini davet eden Ayşe G.’nin evine gitti. Şahin Y. ise o esnada saklandığı yerden çıkarak baskın yapmış gibi Ü.N.’yi darp etti. Şahin Y., daha sonra Ü.N.’nin telefonunu, cüzdanını ve otomobilinin anahtarını gasp edip Ayşe G. ile birlikte Ü.N.’nin aracını alarak kaçtı. Olayın ihbarı üzerine harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri, MOBESE kameralarından otomobilin Gaziantep yönüne gittiğini ve Ü.N.’nin banka kartıyla da Gaziantep’ten para çekip harcama yapıldığını belirledi. Bugün sabah saatlerinde aracın Kahramanmaraş’a girdiğini saptayan polis, önce otomobili buldu, ardından da Şahin Y. ile Ayşe G.’yi yakaladı. Şüphelilerle birlikte cep telefonu ve bankadan çekilen paranın bir miktarı ele geçirildi.

‘YAPTIĞIM YANLIŞ BİR ŞEY DEĞİL’

2 şüpheli emniyetteki sorgularında olayı itiraf etti. Sağlık kontrollerinin ardından da adliyeye sevk edildiler. Hastane çıkışında karşılarında basın mensuplarını gören Şahin Y. ile Ayşe G., suçsuz olduklarını söyledi. Şahin Y., “Yaptığım yanlış bir şey değil ki, kafamı niye yere eğeyim ki. Namus için ders verdik. Haklıyken haksız durumuna düştüm gibi oldum. Adamı evde yakaladım, arabasını aldım. Arabasını almam beni şu an haksız gösterdi” dedi.

Öte yandan otomobil, cep telefonu ve bankadan çekilen paranın bir miktarı Ü.N.’ye teslim edildi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

TREKSPRES HABER - 2020 Her hakkı saklıdır. Lütfen kopyalama yapmayınız.