TR Ekspres Haber

Cem Yılmaz’dan Haluk Levent’e vurgun göndermesi!

Cem Yılmaz’dan Haluk Levent’e vurgun göndermesi!
55 views
13 Kasım 2019 - 11:44

Ünlü komedyen Cem Yılmaz‘ın Haluk Levent için “Büyük vurgun yakında sinemalarda” dediği ileri sürüldü.

Ekşi Sözlük yazarları, gittikleri Cem Yılmaz’ın gösterisinde, komedyenin Haluk Levent için “Büyük vurgun yakında sinemalarda” dediğini iddia ettiler.

Ünlü şarkıcı Haluk Levent ise bu söylentiler üzerine sosyal medya adresi Twitter’dan paylaşım yaparak, “1 TL’lik vurgunum varsa ülkeyi terk edeceğim” dedi. Yılmaz’dan açıklama beklediğini belirten Levent, paylaşımlarına şöyle devam etti: ”Sevgili Cem Yılmaz. Hepimiz seni çok seviyoruz. 3 ayrı kişi yanlış duymuş olabilir mi? Yanlış oyunu izlemişlerse özür dilerim. Değilse lütfen “yakında” olmadan şimdi tüm ülkeye açıklar mısın “vurgun” u? 1TL’lik var ise şerefim üzerine ülkeyi terk edeceğim. Lütfen yazar mısın.

Paylaşımların ardından Cem Yılmaz’dan cevap alamayan Haluk Levent yazdıklarını silerek, “Canlarım Cem Yılmaz’a soruyu sordum yanıt gelmedi. Twitleri bu şekilde bırakamam çünkü ona kötü yazmanız beni de üzüyor. Sonuçta yılların komedyeni ve iyi sinemacısı. Bu değerler kolay yetişmiyor. Varsa bildiği açıklar umarım. Ya da “yanlış anlamışlar” filan der. Siliyorum twitleri.” dedi.

Konunun doğruluğundan emin olmak isteyen Levent, paylaşımları neden sildiğini şu şekilde açıkladı: “Ben geri vites filan yapmadım. Ya ‘Yanlış anladın Haluk böyle bir şey demedim.” derse ne olacak? Sabaha kadar onu yargılamış olacağız. Soruyu sordum. Duymamışsa dostları ona söyleyecektir. Yarına kadar açıklama yapmazsa o zaman hakkımı ararım. Bekleyelim görelim”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Tüm hakları saklıdır - TR Ekspres Haber

beylikdüzü escort

İstanbul araç kiralamaİstanbul evden eve nakliyatBitlis evden eve nakliyatBolu evden eve nakliyatBurdur evden eve nakliyatBursa evden eve nakliyat