TR Ekspres Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan faiz açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan faiz açıklaması
63 views
26 Temmuz 2019 - 13:38

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İl Başkanları Toplantısı‘nda konuşuyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

-Sondaj gemilerimiz var. Arama yapan gemilerimiz var. Bölgede çalışıyor. Uluslararası hukuk neyi gerektiriyorsa bu deniz hukukuna göre atmamamız gereken adımları attık atıyoruz. Kıbrıs’ta sıradan bir ülke değil, garantör ülkeyiz.

-F-35 ile ilgili biz 1 milyar 400 milyon dolar ödeme yapmışız. Şu ana kadar 4 taneyi Amerika’da pilotlarımıza teslim ettiler ve ülkemize gelmesine müsaade etmiyorlar. F 35 vermiyor musunuz? Peki. Biz, kusura bakmayın o konuda da yine tedbirlerimizi alırız, başka yerlere yöneliriz.

-Dün Merkez Bankası faizlerde 425 baz puanlık düşüşe gitti. Peki ne oldu? Battık mı, bittik mi, her şey yerle yeksan oldu mu? Hayır. Piyasalar bu durumu gayet normal karşıladı zira olması gereken zaten buydu bu bile yeterli değil. Yıl sonuna kadar bunun kademeli bir şekilde devamı gerekir. Bu konularda SP’ye mi bakacağız? Dünyaya bakacağız.

-Bay Kemal Türkiye’nin emir alır hale geldiğini söylüyor. Bizim dönemimizde, Türkiye, asla ve katta emir alan bir hükümet olmamıştır. O sizin cibiliyetinizde var. Biz bugüne kadar kimseden emir almadık. Masada oturduk ve konuştuk. Ecdadımızdan nasıl öğrendiysek bundan sonra da yolumuza devam ederiz.

-Buradan TMO’nun taban fiyatlarını açıklayarak fındık üreticimize müjde vermek istiyorum. Yüzde 50 randıman esasına göre, Giresun kalite kabuklu fındığın taban | Aladağ günlük araç kiralama | Ceyhan evden eve taşımacılık firmaları | Yüreğir oto ekspertiz | fiyatı 17 lira. Levant kaliteli kabuklu için de taban fiyat 16 buçuk liradır. Buna kilogram başına yaklaşık 2 lira olan mazot, gübre desteği ve alan bazlı desteği ekleyince kilogram fiyatları 19 lira ile 18 buçuk lira arasına gelmiş oluyor.

-Birileri parti kuruyormuş şunu yapıyormuş, hiç bunları kafanıza takmayın. Çok içimizden ayrılıp parti kuranları gördük. Şu anda sorsam adını sanını bilemezsiniz. Bu tür ihanetlerin içinde onlar bu işin bedelini de ağır öderler.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Tüm hakları saklıdır - TR Ekspres Haber

beylikdüzü escort

İstanbul araç kiralamaİstanbul evden eve nakliyatBitlis evden eve nakliyatBolu evden eve nakliyatBurdur evden eve nakliyatBursa evden eve nakliyat