TR Ekspres Haber

Dilenci kılığına giren CNN Türk muhabirine sosyal medyada yorum yağdı: Ben de dilenci olacağım!

Dilenci kılığına giren CNN Türk muhabirine sosyal medyada yorum yağdı: Ben de dilenci olacağım!
Tuğba Naz Küçük( tugbanaztv@gmail.com )
204 views
26 Aralık 2019 - 13:41

Geçtiğimiz günlerde sosyal deney için dilenci kılığına giren CNN Türk muhabiri Sema Akbulut, bir saatte 82 lira toplayarak herkesi hayrete düşürmüştü.

Muhabirin dilencilik yaparak elde ettiği kazancı gören sosyal medya kullanıcıları, Akbulut’un Instagram hesabında birbirinden ilginç yorumlarda bulundular.

İstanbul’un belli semtlerinde dilencilik yapan Sema Akbulut’un bir saatte 82 lira toplaması büyük ses getirirken, Akbulut, o anları şu sözlerle anlattı:

“Birine el açmak bana çok zor geldi. İlk zaten çok tutuktum, böyle elimi açamıyorum. Arkadaşlarım durmadan çekim esnasında ‘Sema, hadi artık! Hadi ayağa kalk, bir şeyler yap!’ falan diyorlar ama ben çekiniyorum insanların tepkisinden. Bir de hani bana kızarlarsa, bir şey derlerse ne yaparım o an? Ya da elimdeki bebeğin sahte olduğunu biliyorum ya, biri bebeğin yüzünü görmek isterse ne yapacağım? Hatta orada bir hanımefendi, ‘Bebek kız mı erkek mi?’ diye sordu. O an çok kötü oldum, ‘acaba çocuğun yüzünü görmek isteyecek mi?’ diye bir korkum oldu ve ‘erkek’ dedim. Halbuki anonsumun başında ‘Eylül’ diyorum, bir kız ismi koymuştum”

 

Muhabirin meslek uğruna kalkıştığı iş büyük takdir toplarken, Akbulut’un Instagram hesabından ‘Dilenci Dosyası’ haberine dair birçok yorum yapıldı. İşte o yorumlardan birkaçı…

  • ”Sema Hanım, bence mesleği bırakıp dilenci olmak varmış”

 

  • ”Yaptığınız deneyden sonra dilenci olmayı düşünüyorum”

 

  • ”O kadar büyük bir şey ki yaptığınız! İnsanlarımızın duyguları ile nasıl oynandığını o kadar güzel yansıttınız ki!”

 

  • ”Size yapılan iğrenç tekliften bir erkek olarak utanıyorum”

 

  • ”Sema Hanım, çok iyi bir gazetecisiniz. Doğru yolda emin adımlar ile devam edin, bir gün mutlaka ana haberlerde buluşacağız”

 

 

 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Tüm hakları saklıdır - TR Ekspres Haber

beylikdüzü escort

İstanbul araç kiralamaİstanbul evden eve nakliyatBitlis evden eve nakliyatBolu evden eve nakliyatBurdur evden eve nakliyatBursa evden eve nakliyat