TR Ekspres Haber

İran’da Kaşıkçı cinayetinden etkilenen genç, aile üyelerini öldürdü

İran’da Kaşıkçı cinayetinden etkilenen genç, aile üyelerini öldürdü
Tuğba Naz Küçük( tugbanaztv@gmail.com )
63 views
05 Kasım 2019 - 13:41

İran’da 18 yaşındaki bir genç, annesi, babası ve 13 yaşındaki kardeşini gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetinden etkilenerek öldürdüğünü söyledi.

İran’da 18 yaşındaki bir genç, annesi ve babası ile 13 yaşındaki kardeşini öldürdü. Tahran Eyaleti Özel Toplumsal Güvenlik Kurumu Yardımcısı Mehdi Serpenah cinayetin ayrıntılarına ilişkin açıklamasında, “18 yaşındaki genç, elleri kanlı bir şekilde emniyet merkezine gelerek evlerine giren bir şahsın anne ve babasını küçük kardeşi ile birlikte öldürdüğünü iddia etti. Bunun üzerine cinayete ilişkin inceleme başlatıldı” dedi.

Cinayetin işlendiği evde 13 yaşındaki çocuk ile birlikte anne ve babanın cesetlerini farklı odalarda tespit ettiklerini söyleyen Serpenah, “Aile üyelerini eve gelen bir kişinin öldürdüğünü iddia eden gencin çelişkili açıklamaları nedeniyle 18 yaşındaki genci psikolog eşliğinde incelemeye aldık. Ardından genç, aile üyelerini kendisinin öldürdüğünü itiraf etti” ifadelerini kullandı. Aile üyelerini öldürmek için uzun zamandır planlar yaptığını söyleyen genç, anne ve babasının küçük kardeşini daha çok sevdiklerini ve cinayeti bu nedenle işlediğini söyledi. Polise verdiği ifadede aile üyelerini öldürmeyi planladığı sırada gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetine rastladığını söyleyen genç, Kaşıkçı cinayetinden etkilenerek öldürme planını yaptığını belirterek, “Annem ve babam beni sevmiyor ve babam sürekli bana hakaret ediyordu. Bu nedenle cinayeti işledim” dedi.

Türkiyenin en büyük evden eve taşıma web sitesine hoş geldiniz linklere tıklayıp sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
evden eve nakliyat fiyatları
şanlıurfa evden eve taşıma
sivas evden eve taşıma
yalova evden eve taşıma

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Tüm hakları saklıdır - TR Ekspres Haber

beylikdüzü escort

İstanbul araç kiralamaİstanbul evden eve nakliyatBitlis evden eve nakliyatBolu evden eve nakliyatBurdur evden eve nakliyatBursa evden eve nakliyat