TR Ekspres Haber

Müge Anlı’da cinayet şüphelisi Zeynep Ergül’ün kömürlüğünde kemikler bulundu

Müge Anlı’da cinayet şüphelisi Zeynep Ergül’ün kömürlüğünde kemikler bulundu
Tuğba Naz Küçük( tugbanaztv@gmail.com )
51 views
26 Aralık 2019 - 13:02

Müge Anlı ile Tatlı Sert‘te Mehmet Muharrem Elbay’ın cinayetiyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

Daha önce tutuklanıp serbest bırakılan Zeynep Ergül’ün kömürlüğünde kemikler bulundu. Bu gelişme üzerine Zeynep Ergül tekrar tutuklandı.

Kızını aramak için gelmişti

Müge Anlı’nın programına kızını aramaya gelen Zeynep Ergül, kayıp Mehmet Muharrem Elbay olayının yeniden gündeme gelmesine neden oldu. Kızının evini beğenmediği için terk ettiğini söyleyen Zeynep Ergül, Mehmet Muharrem Elbay’ın ölümüyle ilgili şüpheleri üzerine çekerken abi Cahit Ergül’ün de olayda parmağının olduğu ortaya çıktı.

Gittiği her yerde cinayeti anlattı

Programda kaçakçılıktan fuhuşa kadar türlü suçlarla suçlanan Zeynep Ergül’ün, gittiği her yerde abisinin hem kocası Ercan’ı bıçakladığı hem de abisinin yakın arkadaşı olan Mehmet Muharrem Elbay’ı öldürüp söz konusu bağ evine gömdüğünü söylemesi cinayeti aydınlatılmasında önemli rol oynadı.

Cinayete kurban gittiği ortaya çıktı

Geçtiğimiz hafta 3 yıl önce kayıp olduğu düşünülen Mehmet Muharrem Elbay’ın cinayete kurban gittiği ortaya çıkmasının ardından 4 kişi tutuklandı. Zeynep Ergül ise adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. Zanlıların tutuklanmasına rağmen cinayeti araştırmaya devam eden Müge Anlı, serbest bırakılan Zeynep Ergül’ü programa tekrar alarak Elbay’ın cesedini sordu.

Canlı yayında kavga ettiler

Zeynep Ergül, kız kardeşi Hatice’yi cinayetle ilgili hedef gösterdi. Canlı yayına katılan iki kız kardeş tansiyonun yükselmesine neden oldu.

Kömürlükte kemikler bulundu

Programa katılan bir izleyici ise olayın seyrini değiştirdi. 2,5 yıl önce Zeynep Ergül’ün evini ziyaret izleyicinin dikkatini Ergül’ün evindeki kazılmış kömürlük çekti. Evinin karşısında pirketle çevrilmiş, ve kazılıp merdiven yapılmış yer Elbay’ın öldürülüp gömüldüğü yer olabileceği tahmin edildi.

 

Tutuklandı

Bugün ise Elbay cinayeti ile ilgili tüyler ürperten son dakika gelişmesi yaşandı. Dün izleyicinin kazılıp topraktan merdiven yapılan kömürlükte Mehmet Muharrem Elbay’a ait olduğu tahmin edilen kemikler bulundu. Olayın ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakılan Zeynep Ergül tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Tüm hakları saklıdır - TR Ekspres Haber

beylikdüzü escort

İstanbul araç kiralamaİstanbul evden eve nakliyatBitlis evden eve nakliyatBolu evden eve nakliyatBurdur evden eve nakliyatBursa evden eve nakliyat