TR Ekspres Haber

Saltbae (Tuz ekme ) hareketiyle dünya çapında üne kavuşan Nusret Gökçe, rol aldığı klipte yine et keserek oyunculuğunu konuşturdu.

Klipte kestiği eti havaya atan Nusret’in attığı eti havada yakalayan DJ KHALED, daha öncede Nusret’in Miami’de yer alan restoranını ziyaret etmiş ve onun özel konuklarına yaptığı altın kaplama eti yerken de görüntüler vererek yakın dostunu sosyal medyadan desteklemişti.

‘’You Stay’’ şarkısının klibinde Nusret’i oynatan DJ KHALED, Rihanna’dan, Justin Bieber’a bir çok ünlü yıldızla çalışıyor.

Etiler’de açtığı et lokantasıyla meşhur olan Nusret Gökçe, New York ve Miami’de açtığı şubelerle sosyeteye girmiş ve birçok Amerikalı yıldızla dost olmuştu.

Nusret, oyunculuk yaptığı ‘’ You Stay’’ klibinin bazı bölümlerini kendi İnstagram hesabından paylaştı.

İşte Nusret’in sosyal medya hesabından paylaştığı klip

 

 

 

 

 

Saltbae (Tuz ekme ) hareketiyle dünya çapında üne kavuşan Nusret Gökçe, rol aldığı klipte yine et keserek oyunculuğunu konuşturdu. Klipte kestiği eti havaya atan Nusret’in attığı eti havada yakalayan DJ KHALED, daha öncede Nusret’in Miami’de yer alan restoranını ziyaret etmiş ve onun özel konuklarına yaptığı altın kaplama eti yerken de görüntüler vererek yakın dostunu sosyal […]

NUSRET, DÜNYACA ÜNLÜ DJ KHALED’İN KLİBİNDE OYNADI

1.354 views

Tüm hakları saklıdır - TR Ekspres Haber

beylikdüzü escort

İstanbul araç kiralamaİstanbul evden eve nakliyatBitlis evden eve nakliyatBolu evden eve nakliyatBurdur evden eve nakliyatBursa evden eve nakliyat