TR Ekspres Haber

Dün akşam Taksim Elite World otelde Tüm İş Konfederasyonu üyeleri ve aile yakınları, iftar yemeğinde bir araya geldi.

Yoğun ilgi gören iftar yemeğinde, Tüm İş Konfederasyonu Başkanı Mahmut Şahin, Konfederasyonun hedeflerinden bahsetti.

Şahin, iftara katılan davetlilere, konfederasyonun yeni amaçlarını aktardı.

Verilen iftarda konfederasyon üyeleri ve yakınları ile iş adamları da yer aldı.

Tüm iş Konfederasyonu İstanbul Başkanı Adil Seyhan, Tüm İş Konfederasyonu olarak, birçok işsizin yanında olduklarını, bu zaman kadar birçok yardımlarda bulunduklarını ve hedeflerinin Türkiye genelinde birçok ilçede de faaliyet göstermeye gayret ettiklerini söyledi.

Seyhan, aynı zamanda Konfederasyonun bütün işçi kardeşlerinin yanında olduğunu, onlara hukuki maddi ve manevi destek sağlamaya çalıştıklarını, hayatlarında daha çok kendilerini emin hissetmelerini amaçladıklarını ifade etti.

Bu zamana kadar yaptıkları çalışmalar ile birçok işçi kardeşine destek verdiklerini belirten Adil Seyhan, yine aynı doğrultuda gelecekte bunu birçok il ve ilçeye yaymaya çalıştıklarını, hedeflerinin daha güzel bir birliktelik olduğunu açıkladı.

 

 

 

 

Dün akşam Taksim Elite World otelde Tüm İş Konfederasyonu üyeleri ve aile yakınları, iftar yemeğinde bir araya geldi. Yoğun ilgi gören iftar yemeğinde, Tüm İş Konfederasyonu Başkanı Mahmut Şahin, Konfederasyonun hedeflerinden bahsetti. Şahin, iftara katılan davetlilere, konfederasyonun yeni amaçlarını aktardı. Verilen iftarda konfederasyon üyeleri ve yakınları ile iş adamları da yer aldı. Tüm iş Konfederasyonu […]

Tüm-İş Konfederasyonu İftarda Buluştu

1.474 views

Tüm hakları saklıdır - TR Ekspres Haber

beylikdüzü escort

İstanbul araç kiralamaİstanbul evden eve nakliyatBitlis evden eve nakliyatBolu evden eve nakliyatBurdur evden eve nakliyatBursa evden eve nakliyat